Speelschema
Donderdag 18 april bekijk meer
Pesse 2
20:00
Steenwijkerwold 3
Pesse 1
20:00
FC Klazienaveen 3
Vrijdag 19 aprilPesse VR18+2
19:30
De Weide VR18+2
Witteveense Boys'87 18+1
19:30
Pesse 18+1
De Weide 35+3
19:30
Pesse 35+2JM
Ruinen 35+1
19:30
Pesse 35+1
ST Beilen/Fit Boys VR18+1
19:30
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
20:00
Beilen 18+1
Pesse 35+2JM
20:00
VVAK 35+1
Pesse 35+1
20:00
HZVV 35+1
Pesse VR18+2
20:00
HODO VR18+1
Pesse 18+1
20:30
WKE '16 18+1
Pesse 35+2JM
20:30
ZZVV 35+1
De Weide 35+2
20:30
Pesse 35+1
Pesse 35+1
21:00
Hoogeveen 35+1
Pesse VR18+2
21:00
Noordscheschut VR18+1
Witteveense Boys'87 VR18+1
21:00
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
21:30
VVAK 18+1
Pesse VR18+1
22:00
KSC VR18+1
Zaterdag 20 aprilLTC JO13-3
08:30
Pesse JO13-1JM
Pesse JO9-1JM
09:00
Beilen JO9-3JM
Pesse JO8-1JM
09:00
v.v. Diever-Wapse JO8-1
Pesse JO12-2JM
09:00
S.V. Oosterwolde JO12-5
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO10-2JM
09:00
Pesse JO10-1JM
Pesse JO10-2JM
10:00
De Weide JO10-6JM
FC Meppel JO17-2
10:15
ST Pesse/Wijster JO17-1
Pesse JO15-1JM
10:30
SJO HUC'21 JO15-1JM
Elim JO12-1
10:30
Pesse JO12-1JM
BATO MO17-1
12:15
ST Pesse/Wijster MO17-1
ST Pesse/Wijster JO19-1
14:00
SJO JVZ JO19-2
ST NKVV/Protos VR1
14:15
Pesse VR2
Pesse 1
14:30
FC Klazienaveen 2
Pesse VR1
14:30
SVO De Zweef/ DES VR1
SCN 2
14:30
Pesse 2
Pesse 1
18:30
SVV'04 1
Zondag 21 aprilPesse 3
11:30
Beilen 6
Woensdag 24 aprilST Pesse/Wijster MO17-1
19:00
SJO Coendersborg MO17-1
Raptim VR1
19:30
Pesse VR2
Zondag 28 aprilPesse 2
11:30
Mildam 2
Pesse 3
11:30
vv Stânfries 3
Ruinen 1
14:00
Pesse 1
Dinsdag 30 aprilSJO HH'97 JO13-2JM
18:45
Pesse JO13-1JM
Vrijdag 3 meiTiendeveen VR18+1
19:00
Pesse VR18+2
Nieuw Balinge VR18+1
20:00
Pesse VR18+2
HODO VR18+1
20:30
Pesse VR18+2
Zaterdag 4 meiACV JO19-2
12:00
ST Pesse/Wijster JO19-1
DZOH 7
14:45
Pesse 2
Zondag 5 meiPesse 2
11:30
GSAVV Forward 8
Maandag 6 meiPesse VR2
19:30
Dwingeloo VR2
Vrijdag 10 meiPesse VR18+1
19:30
KSC VR18+1
Witteveense Boys'87 18+1
19:30
Pesse 18+1
HZVV 35+1
19:30
Pesse 35+1
Pesse 18+1
20:00
Beilen 18+1
Pesse 35+1
20:00
De Weide 35+2
ST Beilen/Fit Boys VR18+1
20:00
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
20:30
WKE '16 18+1
Pesse VR18+1
20:30
Witteveense Boys'87 VR18+1
Fit Boys 18+1
21:00
Pesse 18+1
Ruinen 35+1
21:00
Pesse 35+1
Pesse 35+1
21:30
Hoogeveen 35+1
Zaterdag 11 meiPesse JO9-1JM
09:00
HHCombi JO9-1
Pesse JO12-2JM
09:00
HZVV JO12-4
Pesse JO8-1JM
09:00
De Weide JO8-4
Noordscheschut JO12-1JM
09:00
Pesse JO12-1JM
Pesse JO10-1JM
10:00
FC Meppel JO10-3
Fit Boys JO15-1
10:45
Pesse JO15-1JM
Noordscheschut JO17-1JM
11:00
ST Pesse/Wijster JO17-1
Noordster MO17-1 (9-tal)
11:00
ST Pesse/Wijster MO17-1
Fit Boys JO10-2
11:30
Pesse JO10-2JM
ST Pesse/Wijster JO19-1
14:00
Asser Boys JO19-1
HODO VR1
14:00
Pesse VR2
Pesse 1
14:30
Hollandscheveld 3
SC Erica 2
14:30
Pesse 2
Zondag 12 meiPesse 3
11:30
Trinitas 4
Wacker 1
14:00
Pesse 1
Woensdag 15 meiHZVV VR3
19:30
Pesse VR2
Zaterdag 18 meiPesse JO10-2JM
08:30
HZVV JO10-4
Pesse JO12-1JM
09:00
VKW JO12-1JM
Ruinen JO8-1JM
09:00
Pesse JO8-1JM
De Weide JO10-4
09:00
Pesse JO10-1JM
De Weide JO9-3
09:00
Pesse JO9-1JM
Pesse JO15-1JM
09:45
De Weide JO15-3JM
Pesse JO13-1JM
10:30
Trinitas JO13-1JM
Pesse VR2
11:30
vv Sweel VR2
ST Pesse/Wijster MO17-1
12:00
Noordscheschut MO17-1
ACV JO12-5
12:45
Pesse JO12-2JM
Volgende wedstrijd
Pesse 1
20 apr.
18:30
18:30
vs
SVV'04 1
Ruinen 1
28 apr.
14:00
14:00
vs
Pesse 1
Wacker 1
12 mei
14:00
14:00
vs
Pesse 1
3e klasse C
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Raptim 1
Raptim 1
18
14
2
2
44
2.
Pesse 1
Pesse 1
20
13
5
2
44
3.
Ruinen 1
Ruinen 1
20
12
2
6
38
4.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
20
10
5
5
35
5.
Beilen 1
Beilen 1
19
11
1
7
34
6.
HODO 1
HODO 1
19
10
1
8
31
7.
Wacker 1
Wacker 1
19
8
3
8
27
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
19
7
4
8
25
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
20
6
5
9
23
10.
Oranje Zwart 1
Oranje Zwart 1
18
4
6
8
18
11.
Ruinerwold 1
Ruinerwold 1
19
4
3
12
15
12.
Schoonebeek 1
Schoonebeek 1
18
2
4
12
10
13.
Dwingeloo 1
Dwingeloo 1
19
1
3
15
6