Achtergrond

SV Pesse dankt Sinterklaas en zijn pieten

Geplaatst op
PESSE - Bijna twintig kinderen zaten woensdagavond 30 november vol spanning te wachten in de kantine van SV Pesse. Om kwart voor zes kwam Sinterklaas met zijn twee pieten binnen. De spanning was op de kindergezichtjes af te lezen. Heerlijk om te zien. Gelukkig waren ook de papa’s en/of mama’s erbij, want sommige kinderen vonden het toch wel erg spannend.

De Sint knoopte met de voetballers een verhaaltje aan en hij haalde zijn grote rode boek met informatie over de kinderen tevoorschijn. De Sint luisterde aandachtig naar de voetbalverhalen van onze kabouters en F-pupillen en had toch ook wel kijk op het voetbalspel. Spanje is natuurlijk ook een voetballand bij uitstek. Daarna gaf Sinterklaas alle kinderen nog een voetbaltas als cadeau en een chocoladeletter.

Voor we het in de gaten hadden moest Sint alweer afscheid nemen. Tenslotte heeft hij drukke dagen voor de boeg.

Naar nieuwsoverzicht
1969 opgericht
120+ leden
15+ teams