Ereleden
Ereleden
Jans van Dalen †
Gerrit Oortgiesen †
Koob Reinders †
Cor Zeeman †
Tinus Strijker †
Roel Koopman
Leo Kramer
Roelof Winters
Nico Strijker
Lid van verdiensten
Gerard Hoogeveen †
Grietje Strijker
Jan Nes
Gert van der Haar
Derk Stevens
Jan Hup
Elzo Zomer
Speelschema
Woensdag 24 april
ST Pesse/Wijster MO17-1
19:00
SJO Coendersborg MO17-1
Raptim VR1
19:30
Pesse VR2
Zondag 28 aprilPesse 2
11:30
Mildam 2
Pesse 3
11:30
vv Stânfries 3
Ruinen 1
14:00
Pesse 1
Dinsdag 30 april
bekijk meerSJO HH'97 JO13-2JM
18:45
Pesse JO13-1JM
Vrijdag 3 meiTiendeveen VR18+1
19:00
Pesse VR18+2
Nieuw Balinge VR18+1
20:00
Pesse VR18+2
HODO VR18+1
20:30
Pesse VR18+2
Zaterdag 4 meiACV JO19-2
12:00
ST Pesse/Wijster JO19-1
DZOH 7
14:45
Pesse 2
Zondag 5 meiPesse 2
11:30
GSAVV Forward 8
Maandag 6 meiPesse VR2
19:30
Dwingeloo VR2
Vrijdag 10 meiPesse 35+2JM
19:30
ZZVV 35+1
Pesse VR18+1
19:30
KSC VR18+1
Witteveense Boys'87 18+1
19:30
Pesse 18+1
HZVV 35+1
19:30
Pesse 35+1
Pesse 18+1
20:00
Beilen 18+1
Pesse 35+1
20:00
De Weide 35+2
Pesse 35+2JM
20:00
VVAK 35+1
ST Beilen/Fit Boys VR18+1
20:00
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
20:30
WKE '16 18+1
Pesse VR18+1
20:30
Witteveense Boys'87 VR18+1
De Weide 35+3
20:30
Pesse 35+2JM
Fit Boys 18+1
21:00
Pesse 18+1
Ruinen 35+1
21:00
Pesse 35+1
Pesse 35+1
21:30
Hoogeveen 35+1
Zaterdag 11 meiPesse JO9-1JM
09:00
HHCombi JO9-1
Pesse JO8-1JM
09:00
De Weide JO8-4
Pesse JO12-2JM
09:00
HZVV JO12-4
Noordscheschut JO12-1JM
09:00
Pesse JO12-1JM
Pesse JO10-1JM
10:00
FC Meppel JO10-3
Fit Boys JO15-1
10:45
Pesse JO15-1JM
Noordscheschut JO17-1JM
11:00
ST Pesse/Wijster JO17-1
Noordster MO17-1 (9-tal)
11:00
ST Pesse/Wijster MO17-1
Fit Boys JO10-2
11:30
Pesse JO10-2JM
ST Pesse/Wijster JO19-1
14:00
Asser Boys JO19-1
HODO VR1
14:00
Pesse VR2
Pesse 1
14:30
Hollandscheveld 3
SC Erica 2
14:30
Pesse 2
Zondag 12 meiPesse 3
11:30
Trinitas 4
Wacker 1
14:00
Pesse 1
Woensdag 15 meiHZVV VR3
19:30
Pesse VR2
Zaterdag 18 meiPesse JO10-2JM
08:30
HZVV JO10-4
Pesse JO12-1JM
09:00
VKW JO12-1JM
Ruinen JO8-1JM
09:00
Pesse JO8-1JM
De Weide JO9-3
09:00
Pesse JO9-1JM
De Weide JO10-4
09:00
Pesse JO10-1JM
Pesse JO15-1JM
09:45
De Weide JO15-3JM
Pesse JO13-1JM
10:30
Trinitas JO13-1JM
Pesse VR2
11:30
vv Sweel VR2
ST Pesse/Wijster MO17-1
12:00
Noordscheschut MO17-1
ACV JO12-5
12:45
Pesse JO12-2JM
ST Pesse/Wijster JO17-1
13:30
Heerenveense Boys JO17-2
Stânfries JO19-1JM
14:00
ST Pesse/Wijster JO19-1
Pesse 2
14:30
DZOH 7
Staphorst 7
14:30
Pesse 1
Vitesse'63 VR1
14:30
Pesse VR1
Maandag 20 meiHHCombi 3
10:00
Pesse 3
Woensdag 22 meiST Pesse/Wijster MO17-1
19:00
BATO MO17-1
Volgende wedstrijd
Ruinen 1
28 apr.
14:00
14:00
vs
Pesse 1
Wacker 1
12 mei
14:00
14:00
vs
Pesse 1
3e klasse C
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Raptim 1
Raptim 1
19
15
2
2
47
2.
Pesse 1
Pesse 1
21
13
6
2
45
3.
Ruinen 1
Ruinen 1
21
13
2
6
41
4.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
20
10
5
5
35
5.
Beilen 1
Beilen 1
20
11
1
8
34
6.
HODO 1
HODO 1
20
11
1
8
34
7.
Wacker 1
Wacker 1
20
8
3
9
27
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
20
7
4
9
25
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
21
6
6
9
24
10.
Oranje Zwart 1
Oranje Zwart 1
19
5
6
8
21
11.
Ruinerwold 1
Ruinerwold 1
20
5
3
12
18
12.
Schoonebeek 1
Schoonebeek 1
19
2
4
13
10
13.
Dwingeloo 1
Dwingeloo 1
20
1
3
16
6