wedstrijdverslag
Pesse laat voorsprong glippen in knotsgekke derby
wedstrijdverslag
22-04-2024
Pesse verliest opnieuw dure punten op zaterdagavond
wedstrijdverslag
16-04-2024
Pesse lijdt duur puntverlies bij Sweel
wedstrijdverslag
12-04-2024
Pesse aan kop na monsterzege op Sleen
meer nieuws
01-05-2024 | Geplaatst in wedstrijdverslagen
Pesse laat voorsprong glippen in knotsgekke derby.
30-04-2024 | Geplaatst in algemeen
Stichting Keepersschool Noord is blij met Pesse als locatie.
27-03-2024 | Geplaatst in wedstrijdverslagen
SV PESSE ZATERDAG 1 HEEFT GEEN MOEITE MET DZOH 4.
26-03-2024 | Geplaatst in wedstrijdverslagen
Sterk Pesse geeft HODO weinig kans
20-03-2024 | Geplaatst in wedstrijdverslagen
SV PESSE ZATERDAG 1 WEET WEDEROM TE WINNEN EN KAN OMHOOG KIJKEN.
18-03-2024 | Geplaatst in wedstrijdverslagen
Wilskrachtig Pesse verslaat koploper Raptim
14-03-2024 | Geplaatst in wedstrijdverslagen
Pesse laat dure punten liggen bij Ruinerwold
13-03-2024 | Geplaatst in wedstrijdverslagen
Zaterdag 1 verslaat Noordscheschut door Brink en Jesse, de tandem van Pesse.
04-03-2024 | Geplaatst in wedstrijdverslagen
Pesse vloert lastig Beilen
19-02-2024 | Geplaatst in wedstrijdverslagen
Pesse behaalt ruime zege op Oranje Zwart
13-02-2024 | Geplaatst in wedstrijdverslagen
Pesse verzuimt voor rust toe te slaan bij Dwingeloo
05-02-2024 | Geplaatst in wedstrijdverslagen
Pesse boekt zakelijke zege op stug Schoonebeek
19-01-2024 | Geplaatst in wedstrijdverslagen
svPesse VR1 wint variant vrouwelijke Protos Weering zaalvoetbaltoernooi
16-01-2024 | Geplaatst in wedstrijdverslagen
Pesse verslaat Protos na goede tweede helft.
05-01-2024 | Geplaatst in wedstrijdverslagen
svPesse vrouwen 1 bereikt finale in de ladiescup 2023
31-12-2023 | Geplaatst in bestuur
Yves Heskamp verlengt bij sv Pesse
Speelschema
Woensdag 15 mei bekijk meer
HODO VR1
19:30
Pesse VR2
Zaterdag 18 meiPesse JO10-2JM
08:30
HZVV JO10-4
Pesse JO12-1JM
09:00
VKW JO12-1JM
Ruinen JO8-1JM
09:00
Pesse JO8-1JM
De Weide JO10-4
09:00
Pesse JO10-1JM
Pesse JO15-1JM
09:45
De Weide JO15-3JM
Pesse VR2
11:30
vv Sweel VR2
ST Pesse/Wijster MO17-1
12:00
Noordscheschut MO17-1
ACV JO12-5
12:45
Pesse JO12-2JM
Stânfries JO19-1JM
13:00
ST Pesse/Wijster JO19-1
ST Pesse/Wijster JO17-1
13:30
Heerenveense Boys JO17-2
Pesse 2
14:30
DZOH 7
Staphorst 7
14:30
Pesse 1
Vitesse'63 VR1
14:30
Pesse VR1
Maandag 20 meiHHCombi 3
10:00
Pesse 3
Woensdag 22 meiDe Weide JO9-3
18:00
Pesse JO9-1JM
ST Pesse/Wijster MO17-1
19:00
BATO MO17-1
Pesse JO13-1JM
19:00
Trinitas JO13-1JM
Vrijdag 24 meiWitteveense Boys'87 VR18+1
19:30
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
20:00
Beilen 18+1
KSC VR18+1
20:00
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
20:30
WKE '16 18+1
Pesse VR18+1
20:30
ST Beilen/Fit Boys VR18+1
Fit Boys 18+1
21:00
Pesse 18+1
Pesse 18+1
21:30
VVAK 18+1
Zaterdag 25 meiHelpman MO17-1
12:00
ST Pesse/Wijster MO17-1
Pesse 2
14:30
SVBO 3
Pesse 1
14:30
DZOH 4
Zondag 26 meiRead Swart 2
10:30
Pesse 2
Oranje Zwart 1
14:00
Pesse 1
Dinsdag 28 meiNoordster MO17-1 (9-tal)
19:00
ST Pesse/Wijster MO17-1
Vrijdag 31 meiVVAK VR18+1
19:00
Pesse VR18+2
Pesse 35+2JM
19:30
ZZVV 35+1
Hoogeveen 35+1
19:30
Pesse 35+1
Pesse 35+1
20:00
HZVV 35+1
De Weide 35+3
20:00
Pesse 35+2JM
De Weide VR18+2
20:00
Pesse VR18+2
De Weide 35+2
20:30
Pesse 35+1
VVAK 35+1
20:30
Pesse 35+2JM
Pesse 35+1
21:00
Ruinen 35+1
Zaterdag 1 juniSCN 2
14:30
Pesse 2
Zondag 2 juniPesse 2
11:30
Read Swart 2
Pesse 3
11:30
Trinitas 4
Volgende wedstrijd
Oranje Zwart 1
26 mei
14:00
14:00
vs
Pesse 1
3e klasse C
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Raptim 1
Raptim 1
22
17
3
2
54
2.
Pesse 1
Pesse 1
23
13
7
3
46
3.
Ruinen 1
Ruinen 1
22
13
3
6
42
4.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
22
12
5
5
41
5.
Beilen 1
Beilen 1
22
12
2
8
38
6.
HODO 1
HODO 1
22
11
1
10
34
7.
Wacker 1
Wacker 1
23
10
4
9
34
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
22
8
4
10
28
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
22
7
6
9
27
10.
Oranje Zwart 1
Oranje Zwart 1
22
5
7
10
22
11.
Ruinerwold 1
Ruinerwold 1
22
5
3
14
18
12.
Dwingeloo 1
Dwingeloo 1
22
3
3
16
12
13.
Schoonebeek 1
Schoonebeek 1
22
2
4
16
10
Agenda
Op het moment staan er geen evenementen gepland.